ელ. ფოსტა: tsjananashvili@gyla.ge
ცირა ჯანანაშვილი 2022 წლის ნოემბრიდან დღემდე იკავებს საია-ს თბილისის იურიდიული დახმარების ცენტრის ადვოკატის პოზიციას.
ცირა არის საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის წევრი და სპეციალიზებულია სამოქალაქო- ადმინისტრაციულ სამართალში.
2020 წლის მარტიდან 2022 წლის ნოემბრამდე - იგი გახლდათ საია-ს იურიდიული დახმარების ცენტრის იურისტ-კონსულტანტი   სამოქალაქო-ადმინისტრაციული სამართლის მიმართულებით.
2020 წლის იანვრიდან მარტამდე - ცირამ სტაჟირება გაიარა New Vision Legal Aid Office - იურიდიული დახმარების ცენტრში იურისტის თანაშემწის პოზიციაზე.
2019 წლის ოქტომბრიდან 2020 წლის მარტამდე - ცირა იყო მონიტორი საია-ს პროექტში ,,მედია გარემოს განვითარება საქართველოში“.
2019 წლის იანვრიდან სექტემბრამდე - მან გაიარა სტაჟირება საია-ს იურიდიული დახმარების ცენტრის ადვოკატის თანაშემწის პოზიციაზე.
ცირა ჯანანაშვილს მინიჭებული აქვს კერძო სამართლის მაგისტრის ხარისხი ივ. ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტში (2022 წ.) და

E-mail: tsjananashvili@gyla.ge
Tsira Jananashvili has held the position of attorney at the Tbilisi Legal Assistance Center of GYLA since November, 2022.
Tsira is a member of the Georgian Bar Association and specializes in civil-administrative law.
From March 2020 to November 2022 - she was a lawyer-consultant of GYLA Legal Assistance Center in the field of civil-administrative law.
From January to March 2020 - Tsira completed an internship as a legal assistant at the New Vision Legal Aid Office.
From October 2019 to March 2020 - Tsira was a monitor in GYLA project "Development of media environment in Georgia".
From January to September 2019 - she completed an internship as a legal assistant at GYLA Legal Assistance Center.
Tsira acquired Master’s Diploma in Civil Law at Iv. Javakhishvili Tbilisi State University (2022) and Bachelor’s Diploma in Law at the same university (2020).